Salem's Mental and Rehab Center
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salem's Mental and Rehab Center

Interneti põhine rollimäng Floridas asuva võõrutus-ja psühhiaatriakeskuse elust.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ettepanekud
See võiks olla mu palat! Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Nov 27, 2011 12:56 am

» Küsimused
See võiks olla mu palat! Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Nov 27, 2011 12:56 am

» Näod!
See võiks olla mu palat! Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Nov 27, 2011 12:47 am

» tsätime tsätime tsätime
See võiks olla mu palat! Emptyby Shia Juan Rivera Kolm Juul 28, 2010 8:39 am

» Sööki jagamas
See võiks olla mu palat! Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Laup Juul 24, 2010 5:39 pm

» Puhketoas
See võiks olla mu palat! Emptyby Shia Juan Rivera Laup Juul 24, 2010 5:01 pm

» Willow Johnson
See võiks olla mu palat! Emptyby Willow Johnson Reede Juul 23, 2010 4:58 am

» Delilah
See võiks olla mu palat! Emptyby Delilah Massac Reede Juul 23, 2010 1:39 am

» Esimene Joshua patsient Salemis
See võiks olla mu palat! Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Juul 18, 2010 11:54 pm

» See võiks olla mu palat!
See võiks olla mu palat! Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Juul 18, 2010 9:46 pm

» Ootamas kedagi.
See võiks olla mu palat! Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Juul 18, 2010 8:50 pm

» Oma toas.
See võiks olla mu palat! Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Juul 18, 2010 7:59 pm

Top posters
Dr. Courtney N. Gordan
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Joshua Mark McLean
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Emilie Stuart
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Martin Garwell
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Madison Smith
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Shia Juan Rivera
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Gregory Donovan
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Alexander William Baker
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Christopher West
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Claire Drowning
See võiks olla mu palat! Vote_lcapSee võiks olla mu palat! Voting_barSee võiks olla mu palat! Vote_rcap 
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 2 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 2 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(22) oli siin foorumil Reede Juun 24, 2022 2:47 am

 

 See võiks olla mu palat!

Go down 
2 posters
AutorTeade
Martin Garwell
Sõltlane
Martin Garwell


Postituste arv : 453
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: The Drug, Druggie
Vanus: 19
Diagnoos/Amet: Psühh ja sõltlane

See võiks olla mu palat! Empty
PostitaminePealkiri: See võiks olla mu palat!   See võiks olla mu palat! EmptyPüh Juul 18, 2010 9:16 pm

Martin ärkas valgete seintega ruumis "Pehme tuba!" mõtles ta õnnelikult. Ta vaatas ringi ja märkas, et ühest kohast oli niidike väljas. Martin tõusis ja sammus niidi juurde. Ettevaatlikult tõmmates avastas ta, et sai õmblust harutada. Martin harutas õmbluse üsna lahti ja sai sealt hunniku vatti. Pisut tugevama tõmbe peale rebenes seinal olev riie.
--
Väga varsti oli vatt nii seintelt kui põrandalt maas. Druggie silmitses lage, mõeldes, mida sellega ette võtta.
Tagasi üles Go down
Dr. Courtney N. Gordan
Admin
Dr. Courtney N. Gordan


Postituste arv : 711
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Siinsamas.

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Dr. Gordan
Vanus: 23
Diagnoos/Amet: Naine on kõrgharidusega psühhiaater.

See võiks olla mu palat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: See võiks olla mu palat!   See võiks olla mu palat! EmptyPüh Juul 18, 2010 9:22 pm

Courtney'le oli teatatud, et pehmes toas toimub midagi ja nüüd saabus naine sinna, saateks kaks turvameest. Ukse avanedes jõllitas ta esialgu üllatunult vaatepilti ja viis siis pilgu Martin'ile. "Ma parem ei küsi," sõnas naine vaikselt.
Tagasi üles Go down
https://smrc.forum.co.ee
Martin Garwell
Sõltlane
Martin Garwell


Postituste arv : 453
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: The Drug, Druggie
Vanus: 19
Diagnoos/Amet: Psühh ja sõltlane

See võiks olla mu palat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: See võiks olla mu palat!   See võiks olla mu palat! EmptyPüh Juul 18, 2010 9:25 pm

Martini näole valgus suur naeratus "Margret!" karjus ta õnnelikult ja kallistas arsti kõvasti.
Tagasi üles Go down
Dr. Courtney N. Gordan
Admin
Dr. Courtney N. Gordan


Postituste arv : 711
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Siinsamas.

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Dr. Gordan
Vanus: 23
Diagnoos/Amet: Naine on kõrgharidusega psühhiaater.

See võiks olla mu palat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: See võiks olla mu palat!   See võiks olla mu palat! EmptyPüh Juul 18, 2010 9:28 pm

Turvamehed astusid sammu lähemale, kuid Courtney tõstis käe, et nad seisma jääks ja kallistas Martinit vastu. "Millega sa siin hakkama oled saanud?" küsis naine kergelt ohates, vaadates toas ringi.
Tagasi üles Go down
https://smrc.forum.co.ee
Martin Garwell
Sõltlane
Martin Garwell


Postituste arv : 453
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: The Drug, Druggie
Vanus: 19
Diagnoos/Amet: Psühh ja sõltlane

See võiks olla mu palat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: See võiks olla mu palat!   See võiks olla mu palat! EmptyPüh Juul 18, 2010 9:42 pm

"Mul on nii hea meel sind näha!" sõnas Martin arsti emmates ja Courtney juttu eirates.
Tagasi üles Go down
Dr. Courtney N. Gordan
Admin
Dr. Courtney N. Gordan


Postituste arv : 711
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Siinsamas.

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Dr. Gordan
Vanus: 23
Diagnoos/Amet: Naine on kõrgharidusega psühhiaater.

See võiks olla mu palat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: See võiks olla mu palat!   See võiks olla mu palat! EmptyPüh Juul 18, 2010 9:46 pm

"Martin.. Minu nimi on Courtney ja ma olen su arst," lausus naine pisut ettevaatlikul toonil.
Tagasi üles Go down
https://smrc.forum.co.ee
Sponsored content





See võiks olla mu palat! Empty
PostitaminePealkiri: Re: See võiks olla mu palat!   See võiks olla mu palat! Empty

Tagasi üles Go down
 
See võiks olla mu palat!
Tagasi üles 
Lehekülg 1, lehekülgi kokku 1

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Salem's Mental and Rehab Center :: Väljaspool karakterit :: Arhiiv-
Hüppa: