Salem's Mental and Rehab Center
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Salem's Mental and Rehab Center

Interneti põhine rollimäng Floridas asuva võõrutus-ja psühhiaatriakeskuse elust.
 
PealehtLatest imagesOtsiRegistreeriLogi sisse
Logi sisse
Kasutajanimi:
Parool:
Automaatne sisselogimine: 
:: Unustasin parooli
Latest topics
» Ettepanekud
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Nov 27, 2011 12:56 am

» Küsimused
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Nov 27, 2011 12:56 am

» Näod!
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Nov 27, 2011 12:47 am

» tsätime tsätime tsätime
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Shia Juan Rivera Kolm Juul 28, 2010 8:39 am

» Sööki jagamas
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Laup Juul 24, 2010 5:39 pm

» Puhketoas
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Shia Juan Rivera Laup Juul 24, 2010 5:01 pm

» Willow Johnson
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Willow Johnson Reede Juul 23, 2010 4:58 am

» Delilah
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Delilah Massac Reede Juul 23, 2010 1:39 am

» Esimene Joshua patsient Salemis
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Juul 18, 2010 11:54 pm

» See võiks olla mu palat!
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Juul 18, 2010 9:46 pm

» Ootamas kedagi.
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Juul 18, 2010 8:50 pm

» Oma toas.
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Emptyby Dr. Courtney N. Gordan Püh Juul 18, 2010 7:59 pm

Top posters
Dr. Courtney N. Gordan
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Joshua Mark McLean
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Emilie Stuart
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Martin Garwell
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Madison Smith
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Shia Juan Rivera
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Gregory Donovan
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Alexander William Baker
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Christopher West
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Claire Drowning
tsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_lcaptsätime tsätime tsätime - Page 3 Voting_bartsätime tsätime tsätime - Page 3 Vote_rcap 
Kes on foorumil
Foorumis on hetkel kokku 3 kasutajat :: 0 Liitunud, 0 Varjatud ja 3 Külalist

Puudub

Rekordarv külastajaid(22) oli siin foorumil Reede Juun 24, 2022 2:47 am

 

 tsätime tsätime tsätime

Go down 
+11
Daire O'Connor
Claire Drowning
Christopher West
Gregory Donovan
Emilie Stuart
Alexander William Baker
Martin Garwell
Madeline Gonzalez
Dr. Courtney N. Gordan
Joshua Mark McLean
Madison Smith
15 posters
Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next
AutorTeade
Külaline
Külaline




tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:18 pm

Sa kohe oled meelega õnnelik, et saad hullu mängida? Very Happy
Tagasi üles Go down
Madison Smith
Psühhopaat
Madison Smith


Postituste arv : 188
Join date : 11/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Mad, Maisy
Vanus: 20
Diagnoos/Amet: Lõhestunud isiksus, üks osa, Maisy, on nümfomaan.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:23 pm

Huh, see Jude Law pilt.... oeh...
Tagasi üles Go down
Joshua Mark McLean
Intern
Joshua Mark McLean


Postituste arv : 686
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Josh, Mark
Vanus: 24
Diagnoos/Amet: Intern

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:25 pm

Hull on lahe olla. Praegu on igav, ma ei viitsi märatsema ka hakata ja ilusat arstitädi peksma hakata. Rahustage mind maha. Very Happy

Selline hull on lahe olla noh. Very Happy Miks siin rohkem hulle pole, nüüd ma pean üksinda toas olema. Sad
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:29 pm

Kahjuks peab seda Madison tegema, kuna ma lahkusin juba trotsi täis olekus. Very Happy
Tagasi üles Go down
Joshua Mark McLean
Intern
Joshua Mark McLean


Postituste arv : 686
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Josh, Mark
Vanus: 24
Diagnoos/Amet: Intern

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:33 pm

Madisonist saab huvitava loo kokku. Very Happy

American Academy of Arts direktrissi tütar läks väidetavalt Jaapanisse, kuid jõudis hoopis LA'sse, Beverly Hilsi. Seal tekkisid tal koolis probleemid ja neiu hakkas tarbima narkootikume ja muutus seksi sõltlaseks. Nüüd on ta lõpetanud siin, raviasutuses, mis peaks tema probleemidega tegelema.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:35 pm

Oot, ise panid selle loo kokku? Very Happy
Tagasi üles Go down
Joshua Mark McLean
Intern
Joshua Mark McLean


Postituste arv : 686
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Josh, Mark
Vanus: 24
Diagnoos/Amet: Intern

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:36 pm

No Mad oli amacaris alguses, siis BH's ja nüüd siin. Very Happy
Tagasi üles Go down
Madeline Gonzalez

Madeline Gonzalez


Postituste arv : 11
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Maddy
Vanus: 21
Diagnoos/Amet:

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:39 pm

Hei..
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:43 pm

Hei Madeline. Smile
Tagasi üles Go down
Madeline Gonzalez

Madeline Gonzalez


Postituste arv : 11
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Maddy
Vanus: 21
Diagnoos/Amet:

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:44 pm

Hei Mia. Smile
Tagasi üles Go down
Joshua Mark McLean
Intern
Joshua Mark McLean


Postituste arv : 686
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Josh, Mark
Vanus: 24
Diagnoos/Amet: Intern

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:45 pm

Miks kõik narkarid ja ateistid on? Miks mitte hullud? Hull on palju ägedam olla. Very Happy
Tagasi üles Go down
Madison Smith
Psühhopaat
Madison Smith


Postituste arv : 188
Join date : 11/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Mad, Maisy
Vanus: 20
Diagnoos/Amet: Lõhestunud isiksus, üks osa, Maisy, on nümfomaan.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:48 pm

Kui keegi mu venda tahab mängida, saab veel ühe 'hullu' juurde. Ja shh, Josh, üldse ei kobise!Very Happy
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:50 pm

Mul on oma põhjus, miks ma olen mängus ateist, mitte kristlane. Üks põhjustest on religiooni ja usu austamine liialt, et sellega 'hullumajas' mängida.
Tagasi üles Go down
Madison Smith
Psühhopaat
Madison Smith


Postituste arv : 188
Join date : 11/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Mad, Maisy
Vanus: 20
Diagnoos/Amet: Lõhestunud isiksus, üks osa, Maisy, on nümfomaan.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:52 pm

Andke andeks, ma ei taha kellegi tundeid solvata, aga minu meelest on igasugused usud puhas jama. Vähemalt hetkel arvan ma nii. Igal ühel on õigus oma arvamusele, right?
Tagasi üles Go down
Joshua Mark McLean
Intern
Joshua Mark McLean


Postituste arv : 686
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Josh, Mark
Vanus: 24
Diagnoos/Amet: Intern

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:54 pm

Ära ülbitse Mad. Very Happy

Ma mängiks su venda, aga ta on ka skiso ja kaks skisot on jama mängida. Very Happy

Kas tal on paranoidne skisofreenia, hebefreenne skisofreenia, katatoonne skisofreenia või Lihtne skisofreenia?
Tagasi üles Go down
Dr. Courtney N. Gordan
Admin
Dr. Courtney N. Gordan


Postituste arv : 711
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Siinsamas.

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Dr. Gordan
Vanus: 23
Diagnoos/Amet: Naine on kõrgharidusega psühhiaater.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:56 pm

Ma olen praegu niiiiiiii pissed off.

Mu läpakas ei saa wifit kätte ja nüüd ei võta kaablist ka. MUL ON VÄGA NETTI VAJA!!!!
Tagasi üles Go down
https://smrc.forum.co.ee
Madison Smith
Psühhopaat
Madison Smith


Postituste arv : 188
Join date : 11/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Mad, Maisy
Vanus: 20
Diagnoos/Amet: Lõhestunud isiksus, üks osa, Maisy, on nümfomaan.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:57 pm

Hebefreenne.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:57 pm

Madison, ma ei 'kummardagi' ühtegi usku, kuid mu vanavanemad on sügavad kristlased ning sellega on mind õpetatud, et usku tuleb austada, kas ma usun seda või mitte, right? Wink
Tagasi üles Go down
Madison Smith
Psühhopaat
Madison Smith


Postituste arv : 188
Join date : 11/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Mad, Maisy
Vanus: 20
Diagnoos/Amet: Lõhestunud isiksus, üks osa, Maisy, on nümfomaan.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 6:59 pm

Countrey, tahad peksa anda mulle vm, et sul nii väga netti on vaja Razz?

Minu ainuke kokkupuude uskudega on mu sügavalt usklikud ja väga vabandan, kohutavalt imelikud sugulased, pluss veel need toredad tädid ja onud, kes sulle tänava peal oma usust tulevad rääkima. Mulle ei meeldi peale pressimine.
Tagasi üles Go down
Dr. Courtney N. Gordan
Admin
Dr. Courtney N. Gordan


Postituste arv : 711
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Siinsamas.

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Dr. Gordan
Vanus: 23
Diagnoos/Amet: Naine on kõrgharidusega psühhiaater.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 7:01 pm

Jah, Madison. Sina oled mu elu.

Savipohhui, et mul on vaja essee jaoks materjale otsida.

Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaarrrrrrrrrrrrrrrgggggggggggggggghhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhhh
Tagasi üles Go down
https://smrc.forum.co.ee
Joshua Mark McLean
Intern
Joshua Mark McLean


Postituste arv : 686
Join date : 12/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Josh, Mark
Vanus: 24
Diagnoos/Amet: Intern

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 7:02 pm

Kuulge no mindfuck to the grazy person, okey. Sa oled netis doc ju.

Nooh, siis ta sama, mis mina. Suht persses omadega. Very Happy

Mia mina jagan sinu arvamust, irl ma ka ühtegi usku ei usu aga ka mitte uskumine on uskumine milegisse. Samas ma austan neid, kes seda teevad, seni kuni nad seda mulle peale surume ei hakka. See on nende usk ja usk on ajast ja arus, seega las usuvad. Mul on sov mingi uskude teemaline raamat läbi lugeda, et neid asju paremini mõista, aga see on siiamaani kõigest idee. Very Happy
Tagasi üles Go down
Madison Smith
Psühhopaat
Madison Smith


Postituste arv : 188
Join date : 11/09/2009

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Mad, Maisy
Vanus: 20
Diagnoos/Amet: Lõhestunud isiksus, üks osa, Maisy, on nümfomaan.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 7:02 pm

No, you never know Very Happy

Sorry, ma rämedalt oskan su fcking mõtteid lugeda.
Tagasi üles Go down
Külaline
Külaline




tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 7:05 pm

Kusjuures, ma tean mida sa tunned. Mulle üritati paari aasta eest tihedamalt usku peale suruda ning saada 'päästetud'. Kui inimesele selgeks see lõpuks teha, et sa ei taha ristiusku astuda, jätavad nad su rahule, kuigi mõni selline satub vahel siiski ette ning hakkab otsast peale. Tol ajal ma olin tõsiselt pissed off, kui mulle seda peale ajati, aga nüüd ma kaldun lihtsalt teemast kõrvale või kuulan nende jutu ära . Kristlike ainuke kiiks ongi see vist.
Tagasi üles Go down
Dr. Courtney N. Gordan
Admin
Dr. Courtney N. Gordan


Postituste arv : 711
Join date : 10/09/2009
Age : 31
Asukoht : Siinsamas.

Tegelase Leht
Hüüdnimed: Dr. Gordan
Vanus: 23
Diagnoos/Amet: Naine on kõrgharidusega psühhiaater.

tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 7:06 pm

Ma olen praegu selles vanas pannis. Suures arvutis.

Ajeee.. Mul ju Vana Testament ka läbi vaja lugeda. Vähemalt olen ma seda enne lugenud..

Mina olen midagi kristlase laadset. Samas budism on ka huvitav usk.
Tagasi üles Go down
https://smrc.forum.co.ee
Külaline
Külaline




tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 EmptyLaup Sept 12, 2009 7:10 pm

Samas, ma usun, et võibki olla selline asi nagu 'taassünd'. Ja noh, te peaksite nüüd teadma, mida mõni pensionärist kristlik selle peale ütleb. Very Happy
Tagasi üles Go down
Sponsored content





tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty
PostitaminePealkiri: Re: tsätime tsätime tsätime   tsätime tsätime tsätime - Page 3 Empty

Tagasi üles Go down
 
tsätime tsätime tsätime
Tagasi üles 
Lehekülg 3, lehekülgi kokku 34Mine lehele : Previous  1, 2, 3, 4 ... 18 ... 34  Next

Permissions in this forum:Sa ei saa vastata siinsetele teemadele
Salem's Mental and Rehab Center :: Väljaspool karakterit :: Arhiiv-
Hüppa: